lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn- czw 8:00- 16:00, pt 8:00- 14:00

Konstruktor Elektronik (systemy oświetlenia awaryjnego)

Miejsce pracy: Pyskowice

Główne zadania:

  • Projektowanie układów elektronicznych z zakresu systemów oświetlenia awaryjnego(moduły awaryjne)
  • Uruchamianie i testy urządzeń prototypowych
  • Dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów
  • Udział w badaniach i certyfikacji wyrobów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

Oczekujemy:

  • Min.2 lata doświadczenia w branży elektronicznej na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość mikrokontrolerów STM32 i STM8
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego pracę (np. Altium Designer)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, wymagana do czytania dokumentacji technicznej oraz norm
  • Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę lub zatrudnienie w ramach B2B
  • Wynagrodzenie brutto w wysokości 7000-8000 zł
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Udział w interesujących projektach we współpracy z szerokim gronem specjalistów
  • Dobrą i koleżeńską atmosferę, szkolenia techniczne i możliwość rozwoju

Zapraszamy do przesyłania aplikacji. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »