lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
  • Ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami
  • Zarządzanie brygadami roboczymi
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • Sporządzanie protokołów i rozliczeń
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie procesu inwestycyjnego
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami
  • Kontakt z Inwestorem

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno–budowlanej
  • Biegła obsługa pakietu MS Office oraz obsługa programu AutoCad
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomości prawa budowlanego i przepisów bhp
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia 8400-11200 zł brutto
  • Premia indywidualnie ustalaną dla każdego kontraktu
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48730150577.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »