lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Doradca techniczny/ Handlowiec

Miejsce pracy: Przyszowice

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie silnych relacji biznesowych
  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami krajowymi i zagranicznymi
  • Sporządzanie ofert, zamówień i kalkulacji dla klientów oraz negocjowanie kontraktów z Klientami
  • Monitorowanie realizacji zamówień oraz wyjaśnienie kwestii technicznych z odpowiednimi działami firmy
  • Realizacja założonego budżetu finansowego oraz raportowanie działań handlowych do Zarządu
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Tworzenie strategii handlowej: rozwój nowych rynków sprzedaży, wdrażanie nowego asortymentu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa menadżerska
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (5-7 tys netto)+ premia od sprzedaży/li>
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia rozwojowe
  • Możliwość awansu na stanowisko Sales Manager / Kierujący Zespołem Sprzedaży
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programów Excel, Word
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość, determinacja, zaangażowanie
  • Umiejętność aktywnego słuchania, analizy potrzeb klienta oraz reagowania na jego potrzeby

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »