lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn- czw 8:00- 16:00, pt 8:00- 14:00

Miejsce pracy: Jaworzno

Główne zadania:

  • klejenie papy termozgrzewalnej, styropapy
  • obróbki blacharskie, rynien, rur spustowych oraz ich montaż

Oczekujemy:

  • doświadczenie na powyższym stanowisku
  • umiejętność montażu papy, rynien oraz rur

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • umowa o pracę na pełny etat
  • stawka uzależniona od umiejętności (23-35 zł netto)+ możliwość premii
  • możliwość zakwaterowania, zapewniony dojazd do pracy
  • praca w Jaworznie i okolicach do 30 km
  • praca w weekendy do uzgodnienia

Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491676.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »