lub zadzwoń +48 517 491 707

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Asystent działu transportu

Miejsce pracy: Czeladź

Główne zadania:

  • Zarządzanie podległą flotą pojazdów
  • Kontrola stanu technicznego pojazdów, zlecanie napraw
  • Koordynacja pracy kierowców
  • Udział w procesach likwidacji szkód na przewożonych pojazdach
  • Raportowanie przełożonym

Oczekujemy:

  • znajomość przepisów rozporządzenia 561/2006 o czasie pracy i jazdy kierowców oraz wiedza z zakresu ISO9001
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • wiedza z zakresu obsługi technicznej pojazdów ciężarowych
  • wiedza na temat odpowiedzialności przewoźnika, szkód i reklamacji
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office (znajomość obsługi aplikacji TMS, FMS będzie dodatkowym atutem)
  • komunikatywności, kreatywności
  • mile widziane prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia (3300-5500 zł brutto/mies.)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48575100025.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »