Specjalista ds. dokumentacji technicznej (Śląsk)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla Klienta z branży tworzyw sztucznych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:

  • Tworzenie dokumentacji wyrobów do celów wewnętrznych (w tym produkcji)
  • Przygotowywanie materiałów do instrukcji montażu/obsługi oraz nadzór nad ich złożeniem w firmach zewnętrznych
  • Przygotowywanie materiałów do kart katalogowych oraz katalogów i nadzór nad ich złożeniem w firmach zewnętrznych
  • Utrzymywanie informacji technicznej na stronie www firmy
  • Składanie prototypów wyrobów/półwyrobów, weryfikacja list materiałowych, tworzenie dokumentacji złożeniowej (We współpracy z konstruktorami)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne pierwszego stopnia o kierunku elektryka, elektronika, automatyka, mechatronika bądź pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie tekstów technicznych
  • Umiejętność czytania i analizy polskich i zagranicznych norm
  • Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Zdolności analityczne, samodyscyplina, skrupulatność oraz interdyscyplinarność w teorii i praktyce

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pakiet socjalny, opiekę zdrowotną i karty benefitowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku (godz. 7-15)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych