Pracownik produkcji/ Operator maszyn (Gliwice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji/Operator maszyn

Miejsce pracy: Gliwice (Gliwicka Strefa Ekonomiczna)

Główne zadania:

  • Prace manualne przy produkcji
  • Obsługa maszyn na stanowisku pracy
  • Składanie opakowań i ekspozytorów reklamowych z tektury

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności manualnych, dbałości o szczegóły
  • Gotowości do pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i obsłudze maszyn
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

  • Stałą pracę w systemie jednozmianowym, docelowo praca w systemie 2-zmianowym
  • Umowa zlecenie (po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych