Operator maszyny poligraficznej (Nowy Targ)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla Klienta z branży tworzyw sztucznych kandydatów na stanowisko:

Operator maszyny poligraficznej

Miejsce pracy: Nowy Targ

Obowiązki:

  • operator maszyn w dziale nadruków, realizacja bieżących zleceń
  • dopasowanie, ustawienie, wykonanie i udokumentowanie parametrów nadruku próbnego i wzorcowego
  • współpraca z kierownikami działów produkcji i jakości
  • śledzenie procesu produkcyjnego i wykonywanie czynności niezbędnych do uzyskania najwyższej wydajności i jakości produktu
  • przydział zadań asystentów i bieżąca kontrola jego pracy
  • raportowanie wyprodukowanych ilości sztuk pełnowartościowych i odpadów
  • kontrola stanu maszyn i urządzeń, dokonywanie drobnych napraw i remontów, dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji
  • znajomość budowy i działania maszyny poligraficznej do suchego offsetu typu MOSS
  • umiejętność obsługi w/w maszyny włącznie z serwisowaniem i usuwaniem drobnych usterek i awarii
  • umiejętność organizacji pracy, obsługa urządzeń pomiarowych i pomocniczych
  • dokładność, cierpliwość, spostrzegawczość, zmysł techniczny i wyczucie plastyczne

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 3000 zł brutto)
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • przyjazną atmosferę opartą na współpracy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych