Operator maszyn/ suwnic (Gliwice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Gliwice, Gliwicka Strefa Ekonomiczna

Dynamicznie rozwijającą się innowacyjną firmą z branży spawalniczej, zajmującą się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu

Główne zadania:

  • Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania.
    (sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)
  • Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania.
  • Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu.
  • Konserwacja maszyn wg harmonogramu.
  • Przygotowywanie materiałów do produkcji.
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu „0” kat. II S +uprawnienia hakowego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00)
  • Dodatkowy atut:
    *Znajomość obsługi jakichkolwiek urządzeń typu CNC

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)
  • Darmową kawę, herbatę + napoje
  • Zniżkę na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)
  • Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych