napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

O Derksen Polska

 

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą.

Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i usługach.

Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm, troska o klientów, zaangażowanie a także indywidualne podejście do każdego z realizowanych przez nas projektów, czego rezultatem jest powiększające się grono zadowolonych klientów. Jesteśmy wyspecjalizowanym i zgranym zespołem, dzięki czemu działamy szybko i profesjonalnie.

Prowadzimy nowoczesną politykę ofertową gwarantującą zawsze korzystne rozwiązania cenowe, konkurencyjne w stosunku do innych ofert.

Derksen Polska wie, jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik. Jeśli Twoja firma właśnie takich poszukuje, zapraszamy do współpracy!

Derksen Polska w Europie

 

Derksen Polska jest częścią międzynarodowego holdingu CERVO HOLDING BV zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach.

Jako agencja zatrudnienia z powodzeniem pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na polskim i europejskim rynku pracy. Większość naszych pracowników znajduje zatrudnienie w zakładach produkcyjnych, logistyce, firmach budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej.

Nasz zespół

Magdalena Mierzwińska

Dyrektor Zarządzający

Edyta Balbierz

Konsultant ds. Rekrutacji

Joanna Lipińska

Konsultant ds. Rekrutacji

Paulina Rzepka

Konsultant ds. Rekrutacji

Certyfikaty

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przyznanymi Derksen Polska Sp. z o.o. certyfikatami.

Certyfikat Rzetelności
Certyfikat KRD
Certyfikat Agencji Zatrudnienia

Listy referencyjne

 

Wśród zadowolonych klientów naszej firmy znaleźli się między innymi:

Cervo Dienstverlening
Diepvennen BVBA
Interbaro Recycling
Peralex Belgie NV
Unifet Sp. z o.o.
Van Der Valk Hotel

Translate »