napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 513 028 724

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

O nas

Nasza historia

 

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja pracy tymczasowej. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Rekrutacja międzynarodowa zawsze była ważnym elementem naszej działalności. Wspieramy również lokalnych przedsiębiorców, zarówno małych jak i dużych w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa zawodowego.

Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm, troska o klientów, zaangażowanie, a także indywidualne podejście do każdego z realizowanych przez nas projektów, czego rezultatem jest powiększające się grono zadowolonych klientów. Jesteśmy wyspecjalizowanym i zgranym zespołem, dzięki czemu działamy szybko i profesjonalnie.

Zadowoleni pracownicy są dla nas równie ważni. Staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Doceniamy starania i wysiłki naszych pracowników, ich zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych.

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Kierujemy się szacunkiem, uczciwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Project 4 700x450
Project 2 700x450

Derksen Polska w Europie

 

Od ponad 15 lat zatrudniamy pracowników sezonowych i tymczasowych oraz rekrutujemy dla naszych klientów m.in. w Belgii, Holandii i Niemczech.

Jako agencja pracy tymczasowej z powodzeniem pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na polskim i europejskim rynku pracy. Większość naszych pracowników znajduje zatrudnienie w zakładach produkcyjnych, logistyce, firmach budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej.

Nasz zespół

Certyfikaty

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przyznanymi Derksen Polska Sp. z o.o. certyfikatami.

Certyfikat Rzetelności
Certyfikat KRD
Certyfikat Agencji Zatrudnienia
Członkostwo w OKAP

Listy referencyjne

 

Wśród zadowolonych klientów naszej firmy znaleźli się między innymi:

Klienci polscy:

Hybryd Sp. z o.o.
Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.
Rodastal Sp. z o.o.
Unifet Sp. z o.o.
ThorLinings Sp. z o.o.

Klienci zagraniczni:

Diepvennen BVBA
Peralex Belgie NV
Van Der Valk Hotel

Translate »