napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Derksen sponsorem klubu sportowego Górnik Bytom!

Female tennis player about to hit a serve

Z dumą ogłaszamy, iż firma Derksen Polska została sponsorem Górnika Bytom i wsparła klub sportowy podczas Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 1-3 grudnia 2020 roku w dwóch miejscach: tenisistki rywalizowały w Zielonej Górze, a tenisiści na kortach Górnika w Bytomiu. Dzięki naszemu wsparciu klub mógł wystawić silniejszą reprezentację, co przełożyło się na świetne wyniki.

W turnieju panów rywalizowały dwa zespoły Górnika, a jeden z nich otarł się o finał, przegrywając nieznacznie z drużyną UKS Beskidy Ustroń w stosunku 2:3. W starciu o trzecie miejsce bytomianie pokonali ekipę FSKT Promasters Szczecin w stosunku 4:2, zdobywając w ten sposób brązowy medal.

Jeszcze większy sukces osiągnęły panie, które zostały zwyciężczyniami całego turnieju. W drodze po złoto tenisistki Górnika pokonały trzy drużyny: w ćwierćfinale wygrały z PT Olimpia Poznań (4:2), w półfinale rozbiły ekipę AZS Poznań (5:1), a w finale pozbawiły złudzeń zespół BKT Advantage Bielsko-Biała A (4:1).

Wszystkim uczestnikom obu turniejów, a zwłaszcza medalistom, serdecznie gratulujemy!

To nie pierwszy raz, gdy nasza Agencja Pracy Tymczasowej angażuje się w działalność sportową. W 2019 roku współpracowaliśmy już przy okazji otwartych Mistrzostw Polski w Gliwicach.

Życzymy tenisistom i tenisistkom Górnika Bytom jak największych sukcesów w przyszłości!

Translate »