PRACOWNIK RECYKLINGU (Holandia)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii, na stanowisku:

PRACOWNIK RECYKLINGU

Miejsce pracy: Holandia, ok. Amersfoort/Spakenburg

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za jakość złomowanych przedmiotów;
  • testowanie przedmiotów przed złomowaniem;
  • poddawanie przedmiotów recyklingowi

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • ze względu na charakter wykonywanej pracy, preferowane są osoby silne i sprawne fizycznie;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność i dokładność;
  • dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • kontrakt holenderski;
  • zakwaterowanie (odpłatnie);
  • transport do miejsca pracy;
  • możliwość podwyżki;
  • pomoc w zorganizowaniu niezbędnych dokumentów, umożliwiających podjęcie legalnej pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych