Pracownik produkcyjny – praca w piekarni Aviateur (Broek, Ochten – Holandia)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta w Holandii osoby na stanowisko:

Pracownik produkcyjny – praca w piekarni Aviateur

Miejsce pracy: Broek, Ochten – Holandia

Zakres obowiązków:

  • Praca na produkcji w piekarni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego;
  • Prawa jazdy (mile widziane);
  • Dyspozycyjności;
  • Przestrzegania zasad panujących w miejscu pracy;
  • Poważnego podejścia do pracy

Zapewniamy:

  • Organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii;
  • Zakwaterowanie (odpłatnie);
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych