Pracownik magazynu – zbieranie zamówień (Holandia)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu- zbieranie zamówień

Miejsce pracy: Holandia, miejscowość Waalwijk

Praca w znanym i prężnie rozwijającym się magazynie sklepu internetowego. Podjęcie pracy z nami to możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju oraz długotrwała współpraca!

Oferujemy:

  • Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;
  • Atrakcyjne zarobki- 10€ brutto / 1 h;
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe do 50% stawki;
  • Możliwość pracy na dłuższy okres;
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie/ ubezpieczenie/ transport do pracy;
  • Opiekę koordynatorów;
  • Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;

Obowiązki:

  • Praca w magazynie sklepu internetowego – sprzęt elektroniczny, muzyka, prasa, biżuteria, zdrowie, sport;
  • Zbieranie zamówień – tzw. order picking;
  • Praca ze skanerem;
  • Skanowanie, pakowanie, przygotowywanie produktów do wysyłki, praca przy linii produkcyjnej;
  • Praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (logistyka)- dodatkowy atut
  • Prawo jazdy kat. B- dodatkowy atut
  • Duża motywacja do pracy, rzetelność i uczciwość w wykonywanych obowiązkach;
  • Chęć pracy w systemie zmianowym, elastyczność, dyspozycyjność od poniedziałku do piątku + ewentualnie weekendy
  • Chęć pozostania w pracy na dłuższy okres

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych