Pomoc kuchenna (Holandia)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Holandia / Nootdorp, Hoofdorp, Duiven, Harderwijk

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole, w renomowanej i prestiżowej sieci hoteli **** w Holandii oraz Niemczech. Dzięki nam możesz osiągnąć więcej, uzyskując cenne doświadczenie oraz pożądane przez wielu pracodawców referencje.

Obowiązki:

  • pomoc w przygotowywaniu dań
  • wykonywanie poleceń szefa kuchni
  • dbanie o miejsce pracy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na wymienionym stanowisku
  • komunikatywna/ dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pracę na dłuższy okres.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych