Osoba do sprzątania domków letniskowych (Belgia)

Agencja zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba do sprzątania domków letniskowych

Miejsce pracy: Belgia (Westende, Manhay)

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o porządek na terenie parku,
  • Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Polską umowę zlecenie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych