Monter opon (Holandia)

PRACA SEZONOWA W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ – od 15.03. do 31.05.

Szukasz pracy jako monter opon?
Szukasz pracy sezonowej umożliwiającej Ci rozwój zawodowy? Oferujemy w okresach sezonowych podjęcie pracy na stanowisku montera opon, która pomoże Ci zdobyć cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Funkcja:
Jako monter opon jesteś odpowiedzialny za montaż i demontaż opon oraz wyważanie kół samochodowych. Jesteś również wszechstronnym mechanikiem, który razem ze współpracownikami zapewni klientom bezpiecznie i szybko ponownie ruszyć w drogę

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta na terenie Holandii osób na stanowisko:

Monter opon

Miejsce pracy: Bunschoten, cała Holandia

Obowiązki:

  • montaż/ demontaż opon
  • wymiana felg
  • wyważanie kół samochodowych
  • udzielenie porad z zakresu wiedzy ogólnej na temat mechaniki samochodowej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym (szkolenia w języku angielskim)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość przeszkolenia)
  • zdolności manualne
  • elastyczność i motywacja do pracy, zaangażowanie

Oferujemy:

  • czasową pracę w warsztacie samochodowym (od połowy marca do końca maja 2018r.)
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • wewnętrzne, certyfikowane szkolenie montera opon
  • możliwość pomocy w znalezieniu pracy poza sezonem

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych