Monter konstrukcji stalowych (Holandia, Niemcy)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta w Holandii osoby na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Holandia, Niemcy

Obowiązki:

  • montaż i demontaż konstrukcji stalowych np. rusztowania;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • przygotowanie materiałów niezbędnych do montażu i demontażu;
  • kontrola elementów konstrukcji.

Wymagania:

  • certyfikat pracy na wysokościach (możliwość wyrobienia dokumentu na miejscu);
  • certyfikat VCA- odpowiednik polskiego BHP;
  • doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych;
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym;

Oferujemy:

  • pracę na terenie całej Holandii, czasami i na terenie Niemiec;
  • kontrakt holenderski;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy;
  • dodatki za nocleg „w trasie”;
  • pracę długoterminową;

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych