LAKIERNIK SAMOCHODOWY (Lakiernik przyczep) (Holandia)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY (Lakiernik przyczep)

Miejsce pracy: Teren całej Holandii

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie powierzchni samochodu/ przyczepy do malowania
  • demontaż i montaż elementów podlegających malowaniu
  • odpowiednie zabezpieczenie pojazdu przed malowaniem
  • lakierowanie i malowanie powierzchni karoserii samochodów osobowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności przed rozpoczęciem zatrudnienia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych