Kelnerka/ kelner bufetu śniadaniowego (Niemcy)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku:

Kelnerka/ kelner bufetu śniadaniowego

Miejsce pracy: Niemcy, Wyspa Juist

Zdobądź doświadczenie, które jest cenione w całej Europie pracując w międzynarodowym zespole, w hotelu 4- gwiazdkowym na Wyspie. Połącz pracę z aktywnym wypoczynkiem.

Główny zakres obowiązków:

  • Obsługa bufetu śniadaniowego, obiadowego
  • Czynności związane z obsługą kelnerską (sporadycznie) konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe
  • Nadzór nad powierzonym sprzętem gastronomicznym
  • Dbałość o estetykę sal

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (gastronomia)
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne
  • Pracę do grudnia 2017 roku (możliwa prowizja po przepracowanym pełnym kontrakcie).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych