Specjalista ds. napraw gwarancyjnych (Ruda Śląska)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. napraw gwarancyjnych

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów (przyjmowanie i rozwiązywanie skarg oraz reklamacji)
  • Koordynacja działań wykonywanych podczas napraw
  • Prowadzenie oraz kontrola dokumentacji napraw
  • Podejmowanie decyzji dotyczących sposobu naprawy

Wymagania:

  • Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy u autoryzowanego dealera samochodów na takim samym lub pokrewnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. średnie techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego (stopień B2)
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę jednozmianową Premie doliczane do wynagrodzenia
  • System szkoleń organizowanych przez firmę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych