ŚLUSARZ/SPAWACZ (Gliwice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ/SPAWACZ

Miejsce pracy: śląskie, Gliwice

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i chciałbyś podjąć pracę  w międzynarodowym zakładzie, który zainwestuje w Ciebie i gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i nabywać nowych uprawnień lub awansować – to koniecznie prześlij swoje CV.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG 135
  • Działanie zgodne z rysunkami technicznymi oraz procedurami
  • Wstępna kontrola jakości.

Wymagania:

  • Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Kilkuletnie doświadczenie ślusarskie przy konstrukcjach stalowych (blachy, profile zamknięte, kształtowniki);
  • Podstawowe uprawnienia w spawaniu metodą 135 (spoiny pachwinowe i czołowe)
    Umiejętność spawania w metodzie 135 (Aktualne uprawnienia spawalnicze
    w metodzie 135)
  • Dodatkowym atutem będą ponadpodstawowe uprawnienia w spawaniu metodą 135 (tj. rury) oraz uprawnienia w spawaniu metodą TIG (141) a także doświadczenie w pracy z walcarką, krawędziarką
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0” z kursem hakowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej, darmowe napoje (kawa, herbata)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia)
  • Zniżka na karnety (zajęcia sportowe-rekreacyjne)
  • Szkolenia specjalistyczne (wyjazdy na delegacje).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych