PRACOWNIK PRODUKCYJNY (Rzeczyce obok Gliwic)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. ( nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Rzeczyce (obok Gliwic)

Główne zadania:

  • praca przy produkcji plastikowych opakowań, wytłoczek oraz artykułach biurowych
  • selekcja oraz pakowanie gotowych produktów
  • kontrola jakości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dyspozycyjności
  • chęci do pracy
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych