Pracownik produkcji (Kraków)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta, czołowego producenta stali w Polsce, kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Główny zakres obowiązków:

  • sortowanie surowców oraz wyrobów gotowych w toku produkcji,
  • czynności porządkowe oraz naprawcze na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • ze względu na charakter wykonywanej pracy preferowane są osoby silne i wytrzymałe fizyczne,
  • dodatkowym atutem będą: uprawienia SEP, uprawienia do obsługi suwnic, uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • stawkę zasadniczą z atrakcyjnymi dodatkami,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej formie,
  • odpowiednie narzędzia pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych