Pomocnik operatora linii produkcyjnej (Krupski Młyn)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp.z o.o. (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej osób na stanowisko:

Pomocnik operatora linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Polska/Krupski Młyn

Zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej,
  • dbałość o porządek na miejscu pracy,
  • praca zgodnie z wytyczonymi normami i przepisami;

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • komunikatywność, obowiązkowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

  • umowa o pracę w zakładzie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość szybkiego rozwoju i uzyskania atrakcyjnego wynagrodzenia,
  • pracę w systemie zmianowym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych