Operator wózka widłowego (Gliwice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gliwicka Strefa Ekonomiczna

Zakres obowiązków:

  • Obsługa magazynowa zakładu wózkiem widłowym elektrycznym;
  • Rozładunek i załadunek towarów;
  • Generowanie i weryfikacja dokumentacji związanej z gospodarką magazynową.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych (elektrycznych);
  • Udokumentowanego doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego;
  • Wiedzy z zakresu gospodarki magazynowej;
  • Dyspozycyjności;
  • Uczciwości i odpowiedzialności
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę na zastępstwo w lipcu oraz sierpniu na terenie Gliwickiej Strefy Ekonomicznej;
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy;
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych