Spawacz TIG – możliwość przyuczenia osób po kursie (Gliwice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG – możliwość przyuczenia osób po kursie

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Spawanie metodą TIG (141)
  • Wykonywanie drobnych poprawek spawalniczych
  • Walcowanie (prostowanie) na walcarce produkowanych przez firmę płyt napawanych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowych uprawnień w metodzie TIG (141)
  • Doświadczenia w spawaniu metodą TIG (wykonywanie drobnych poprawek spawalniczych)
  • Uprawnień do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego (zero)
  • Umiejętności obsługi walcarki (nie jest konieczna- dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa tymczasowa)
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Darmowe napoje (kawa, herbata)
  • Pracę w renomowanej firmie, która stawia na rozwój pracowników.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych