OPERATOR LAKIERNI MANUALNEJ-LAKIERNIK (Zabrze)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta z branży usługowej dla przemysłu motoryzacyjnego osoby na stanowisko:

OPERATOR LAKIERNI MANUALNEJ-LAKIERNIK

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni przed nałożeniem lakieru;
  • pokrywanie powierzchni lakierem;
  • konserwacja i kontrola narzędzi pracy;
  • obsługa sprzętu: mierniki, pistolet lakierniczy, maszyna 2K;
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne;
  • doświadczenie na ww stanowisku lub podobnym (produkcja lub zakład lakierniczy) minimum 3 lata;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna znajomości farb;
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami typu: szlifierka, polerka (ręczna i mechaniczna); mierniki oraz pistolety lakiernicze;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęci do podjęcia pracy;
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych