Operator lakierni manualnej – Lakiernik (Zabrze)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Operator lakierni manualnej – Lakiernik

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem lakieru
  • Pokrywanie powierzchni lakierem
  • Konserwacja i kontrola narzędzi pracy
  • Obsługa sprzętu: mierniki, pistolet lakierniczy, maszyna 2K
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie na ww stanowisku lub podobnym (produkcja lub zakład lakierniczy) minimum 3 lata
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna znajomości farb
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami typu: szlifierka, polerka (ręczna i mechaniczna) mierniki oraz pistolety lakiernicze
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci do podjęcia pracy
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych