Magazynier – pracownik do działu magazynowo-produkcyjnego (Gliwicka Strefa Ekonomiczna)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Magazynier – pracownik do działu magazynowo-produkcyjnego

Miejsce pracy: Gliwice (Gliwicka Strefa Ekonomiczna)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego (wysokiego składowania)
  • Pakowanie i przygotowywanie przesyłek
  • Prace magazynowe
  • Pomoc w realizacji procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)
  • Uprawnienia na wózki elektryczne (wysokiego składowania)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania – dodatkowy atut
  • Wykształcenie średnie (mile widziane)
  • Uprawnienia/ doświadczenie w obsłudze suwnicy sterowanej z poziomu roboczego – dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Szybkie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjną stawkę zasadniczą
  • Pracę w nowej hali produkcyjnej
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych