Magazynier (Gliwice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice (Gliwicka Strefa Ekonomiczna)

ZATRUDNIENIE OD POŁOWY SIERPNIA 2017 roku

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów do produkcji (blachy, materiały spawalnicze)
  • Wydawanie materiałów na produkcję zgodnie z przyjętym planem produkcji
  • Pomoc w realizacji procesu produkcyjnego
  • Pakowanie
  • Przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)
  • Uprawnienia na wózki elektryczne wysokiego składowania
  • Uprawnienia na suwnice sterowaną z poziomu roboczego
  • Wykształcenie średnie (mile widziane).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • darmowe napoje (kawa, herbata)
  • zniżki na karnety (zajęcia sportowe-rekreacyjne).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych