Koordynator ruchu zakładu (Rydułtowy)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

Koordynator ruchu zakładu

Miejsce pracy: Rydułtowy, śląskie

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Prezesem Zakładu oraz Kierownikami Działów;
  • Nadzór oraz prowadzenie, przewidzianych wymaganymi przepisami prawa, dokumentów obiektów przedsiębiorstwa;
  • Nadzór nad całością prac w zakładzie, pracownikami i firmami zewnętrznymi;
  • Prowadzenie kontroli nad stanem budynków i obiektów przedsiębiorstwa;
  • Kontrolowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów;
  • Wykonywanie czynności służbowych zleconych przez przełożonych;
  • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i wewnętrznych zarządzeń Firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Znajomość rysunku technicznego oraz zasad hydrauliki i mechaniki maszyn;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w małym i średnim zespole;
  • Komunikatywność;
  • Otwartość na zmiany;
  • Mile widziane uprawnienia dozorowe spawalnictwa;
  • Mile widziana znajomość obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie;
  • Dodatkowe benefity (premie roczne i świąteczne, bony pracownicze).

Jeżeli poszukujesz pracy, gdzie będziesz mieć wpływ na realizację produkcji, zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych