Konstruktor (Kraków)

Agencja Zatrudnienie Derksen Polska poszukuje dla swojego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automatyki przemysłowej, kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Kraków

Główny zakres obowiązków:

  • praca w Dziel Konstrukcji i/lub R&D w firmie produkcyjno-handlowej,
  • konstruowanie mechaniki do maszyn, zrobotyzowanych stanowisk, oprzyrządowania stanowisk przemysłowych linii produkcyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji 3D/2D,
  • sporządzanie rysunków wykonawczych,
  • wsparcie przy zamówieniach/zleceniach oraz kontrola wykonania zaprojektowanych komponentów

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 5 lat doświadczenia jako konstruktor konstrukcji, maszyn i/lub linii produkcyjnych
  • wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Materiałoznawstwo lub pokrewne),
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania Inventor Autocad w zakresie projektowania konstrukcji, elementów maszyn i/lub linii produkcyjnych,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • gotowości do podjęcia pracy na terenie Krakowa (Libertów)

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w budowie stanowisk zrobotyzowanych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
  • chęć do ciągłego doskonalenia się oraz poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej, zapewniającej nieustanne wyzwania oraz obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
  • możliwość awansu na stanowisko Zastępca Kierownika Działu Konstrukcji lub Zastępca Kierownika Działu R&D,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnym rozwiązań,
  • możliwość realizacji projektów dla najbardziej innowacyjnych firm na świecie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premiowania,
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych osób,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych