Kierownik serwisu (Ruda Śląska)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta, serwisu samochodów osobowych, kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SERWISU

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

  • Ocena danych operacyjnych i finansowych,
  • Opracowywanie strategii rozwoju działu zgodnie z celami firmy,
  • Planowanie oraz inicjowanie działań marketingowych,
  • Ocena miesięcznych wyników finansowych oraz ich analiza,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane wyższe),
  • Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy u autoryzowanego dealera samochodów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (pensja podstawowa + premie)
  • Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwinięty system szkoleń

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych