Kierowca międzynarodowy C+E (kod 95) (Polska, UE, Anglia)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta z Polski, osób na stanowisko:

Kierowca międzynarodowy C+E (kod 95)

Miejsce pracy: Polska, UE, Anglia

Wymagania:

  • 2 lata doswiadczenia na trasach międzynarodowych ciągnikami siodłowymi
  • Min. 1 rok pracy u polskiego pracodawcy
  • Aktualna karta kierowcy
  • Prawo jazdy C+E z kodem 95
  • Ważne badania psychologiczne oraz orzeczenie lekarskie
  • Niekaralność w PL i UE

Mile widziane:

  • Doświadczenie w jeździe pojazdami typu MEGA, FIRANKA
  • Uprawnienia ADR

Obowiązki:

  • Przewóz załadunku na terenie PL i UE
  • Wypełnianie wszelkiej dokumentacji wynikającej ze stanowiska
  • Przestrzeganie przepisów i zarządzeń
  • Wykonywanie poleceń spedytora
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz dobre relacje z klientami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy na czas nieokreślony-nastawienie na współpracę latami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych