Brygadzista produkcji (Świętochłowice)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Brygadzista produkcji

Miejsce pracy: Świętochłowice

Obowiązki:

  • organizowanie pracy i zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników (w tym nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP);
  • zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów;
  • raportowanie przełożonym o istniejących nieprawidłowościach, informowanie
    o powstałych awariach i konieczności napraw;
  • wdrażanie na stanowiska nowych pracowników;
  • wspomaganie pracy zespołu przez prace manualne przy produkcji opakowań kartonowych: montaż, klejenie, wykrawanie, składanie;
  • obsługa maszyn na produkcji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem);
  • umiejętność organizowania i planowania produkcji;
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00);
  • pracę od poniedziałku do piątku (ewentualnie sobota – możliwość nadgodzin).

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych